Během června proběhl v naší mateřské škole oblíbený cyklokurz, který dětem přinesl nejen spoustu zábavy, ale především nové dovednosti a větší jistotu při jízdě na kole.

Za jediný týden udělaly děti obrovské pokroky. Postupně si osvojily správnou techniku jízdy, zdolávaly slalomové dráhy i nejrůznější překážky a s nadšením zvládaly stále náročnější úkoly. Vyvrcholením celého kurzu byla společná projížďka lesem, kterou všechny děti zvládly s odvahou a velkým nasazením.

Jsme na naše malé cyklisty nesmírně pyšné. Jejich odhodlání, vytrvalost i radost z každého úspěchu byly inspirující. Zároveň nás těší, že aktivity a kurzy, které pro děti ve školce zajišťujeme, mají skutečný přínos a pomáhají jim rozvíjet nejen pohybové schopnosti, ale také sebevědomí a chuť překonávat nové výzvy.

Všem malým cyklistům srdečně gratulujeme k jejich úspěchům a přejeme jim mnoho bezpečně ujetých kilometrů!

Kolektiv MŠ