Školní rok je za námi a nastává čas letních dobrodružství, odpočinku a společně strávených chvil. Přejeme všem našim dětem i jejich rodinám nádherné prázdniny plné slunce, smíchu, her a nezapomenutelných zážitků.
Užijte si čas se svými nejbližšími, objevujte nová místa, načerpejte spoustu sil a vytvořte si krásné vzpomínky, které vás budou provázet po celý rok.
Děkujeme za společně prožitý školní rok a už teď se moc těšíme, až se v září opět setkáme a přivítáme vás s úsměvem v naší školce.
Přejeme vám krásné, pohodové a bezpečné léto!
Kolektiv MŠ

























